Ładne szkiełka, czyli przegląd okularów przeciwsłonecznych

Audrey Hepburn w filmie "Śniadanie u Tiffany'ego" i jeden z jej znaków rozpoznawczych - kocie okulary przeciwsłoneczne.
Audrey Hepburn w filmie "Śniadanie u Tiffany'ego" i jeden z jej znaków rozpoznawczych - kocie okulary przeciwsłoneczne. youtube.com
Wiosna w pełni, lato tuż za rogiem. Wszyscy rozglądają się za dobrymi i stylowymi okularami przeciwsłonecznymi. Ciężko jest znaleźć coś ładnego wśród wysypu miliardów modeli, dlatego przedstawiamy wam te najciekawsze.

Okulary to nie tylko ważna ochrona przed słońcem, ale też wspaniały dodatek. Od paru sezonów na topie jest wszystko — oprawki w paski, cętki i kwiatowe wzory. Do tego transparentne tworzywo, okulary policyjne, okrągłe i kocie w stylu retro. A nawet takie, które posiadają biżuteryjne aplikacje, oprawki złote lub też zrobione z drewna. Jest w czym przebierać. Podpowiadamy, gdzie kupić ładne i charakterystyczne okulary w przystępnej cenie.

BRYLOVE

Okulary przeciwsłoneczne w stylu disco, akrylowe, czarno-transparentne ramki i metalowe zawiasy. Szkła, w zależności od kąta padania światła, mienią się w odcieniach złota i czerwieni.

Cena: 45 PLN
Więcej: www.brylove.pl

DEEZEE

Okulary przeciwsłoneczne Miami Black. Posiadają metalowe ramki oraz metalowe zawiasy, a ciemne szkła doskonale łączą się z czarnymi oprawkami.

Cena: 29.99 PLN
Więcej: www.deezee.pl

M. BLOK

Bamboo to bardzo lekkie okulary wykonane ręcznie z drewna bambusowego. Model o klasycznym kształcie Wayfarer. Kolor szkieł jest brązowy.

Cena: 149 PLN
Więcej: www.kblok.com

GLITTER

Glitter kusi kolekcją odważnych okularów. Tutaj akurat kolorowe oprawki przyozdobione biżuterią w formie kwiatów.

Cena: 39,90 PLN
Więcej: www.glitter.pl

H&M

Delikatne okulary-pilotki z przyciemnianymi szkłami w metalowych oprawkach.

Cena: 24,90 PLN
Więcej: www.hm.com


Wszystkie okulary posiadają filtr UV 400.

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Moda
Trwa ładowanie komentarzy...