Chcesz zostać drugą Anną Wintour? Zapisz się na Warsztaty Dziennikarstwa Mody!

Ruszają Warsztaty Dziennikarstwa Mody organizowane przez Fashion Project.
Ruszają Warsztaty Dziennikarstwa Mody organizowane przez Fashion Project. facebook.com/pages/FASHION-PROJECT
Jeśli z zapałem oglądasz pokazy mody, doceniasz materiały i kroje oraz marzysz o tym, żeby pisać, powinnaś skorzystać z Warsztatów Dziennikarstwa Mody. To świetna okazja, aby nauczyć się podstaw i odpowiedniej wiedzy, która na pewno ci się przyda. Oczywiście, jeśli tylko marzy ci się przyszłość w najlepszych magazynach modowych na świecie.

W warsztatach mogą wziąć udział wszyscy, dla których moda jest największą miłością. Nie trzeba mieć doświadczenia dziennikarskiego, wystarczy otwarty umysł i zaangażowanie. Zajęcia i wykłady poprowadzą zawodowi dziennikarze, którzy współpracują z magazynami i portalami internetowymi, a każdy z uczestników będzie pracował na nowoczesnym tablecie Samsunga. Co ważne - do wygrania staże w redakcjach, między innymi w Miumag.
-Prowadzimy artystyczne warsztaty i projekty przy współpracy uznanych wykładowców z zakresu mody, stylizacji, dziennikarstwa modowego, rysunku, ilustracji. Wśród nas są styliści, wizażyści, projektanci, ilustratorzy, konstruktorzy, dziennikarze - opowiada Joanna z Fashion Project, organizacji, która tworzy warsztaty.

Spotkanie na Mysiej to świetna okazja do nauki, której zdecydowanie nigdy za wiele. Warsztaty stwarzają możliwości poznania zawodu dziennikarza od kuchni i sprawdzenia się w tym świecie. Podczas zajęć będzie można nauczyć się opisywać kolekcje, przeprowadzać wywiady i przygotowywać reportaż modowy. Oprócz tego specjaliści opowiedzą o budowie działu mody w magazynach, doborze tematów i zdradzą, jak kreatywnie podejść do tekstu.

Warsztaty będą odbywały się od 26 do 28 września na Mysiej 3. Szczegóły i zapisy na: INFO@FASHIONPROJECT.PL

Chcesz więcej stylu? Polub nas na Facebooku!
Trwa ładowanie komentarzy...