Po opinii o Michalczewskim i wywiadzie dla naTemat lewica bojkotuje browar Ciechan i inne firmy Marka Jakubiaka

Po kolejnych homofobicznych Marka Jakubiaka lewica nawołuje do bojkotu Ciechana.
Po kolejnych homofobicznych Marka Jakubiaka lewica nawołuje do bojkotu Ciechana. Fot. Browar Ciechan
Dotychczas skrajnie prawicowe poglądy, ostre wypowiedzi na temat LGBT oraz wspieranie ONR-u nie zaszkodziły biznesom Marka Jakubiaka. Teraz jednak to może się zmienić, bo po ostrym i wulgarnym komentarzu na temat Dariusza Michalczewskiego oraz po powtórzeniu tych opinii w wywiadzie dla naTemat szykuje się bojkot Ciechana i innych produktów Jakubiaka.

"Właściciel robi wszystko, żeby jego trunki wywołały zgagę. Czym? Homofobicznymi obelgami" – pisze o Marku Jakubiaku portal pridemag.pl. Nawołuje do bojkotu piwa Ciechan i innych produktów z wciąż powiększającego się portfolio produktów Jakubiaka.

To reakcja na wulgarną opinię o Dariuszu Michalczewskim, który poparł prawa społeczności LGBT. Swoją myśl Jakubiak rozwinął w rozmowie z Michałem Gąsiorem, którą opublikowaliśmy w naTemat w sobotę. Na reakcje lewicy nie trzeba było długo czekać.

Po takich wypowiedziach z pewnością wiele osób przemyśli dokładnie czy kupić Ciechana czy może mniej homofobiczne i polityczne piwo. My na pewno podziękujemy za takie atrakcje. Czytaj więcej

Już można spotkać się z odzewem na apel. Tomasz Kalita z SLD zadeklarował na Twitterze, że już nie kupi Ciechana.
Trwa ładowanie komentarzy...