Powrót "Twin Peaks" oficjalnie potwierdzony! David Lynch nakręci nowe odcinki już w przyszłym roku, jest "zwiastun"

"Miasteczko Twin Peaks" wraca! Potwierdziły się spekulacje o nowej serii kultowej produkcji reżyserowanej przez Davida Lyncha.
"Miasteczko Twin Peaks" wraca! Potwierdziły się spekulacje o nowej serii kultowej produkcji reżyserowanej przez Davida Lyncha. Fot. mat. prasowe
Ucieszyliście się słysząc ostatnie spekulacje na temat powrotu na ekrany „Miasteczka Twin Peaks”? Jeśli tak, to mamy dobre wieści! Właśnie oficjalnie potwierdzono, że "Twin Peaks" będzie miało nowe odcinki, które nakręci legendarny David Lynch.

Jak przypominał w niedzielę Paweł Luty, „Miasteczko Twin Peaks” było emitowane po raz pierwszy w latach 1990-1991. Powstały wówczas dwie serie serialu, które złożyły się na trzydzieści odcinków opowiadających od przygodach agenta FBI Dale'a Coopera starającego się wyjaśnić zagadkową śmierć Laury Palmer.

Tych wątków nie powinno zabraknąć też w nowych odcinkach "Twin Peaks", które David Lynch na zlecenie stacji telewizyjnej Showtime ma zacząć kręcić już od początku przyszłego roku. Tajemnicą pozostają szczegóły obsady nowej serii, ale producenci już ujawnili, że zależy im na tym, by jak najwięcej twarzy znanych było z przeszłości. Póki co opublikowano tylko zwiastun-zapowiedź nowego serialu, ale ma on głównie wartość sentymentalną, bo o nowych odcinkach nie da się z niego nic dowiedzieć.
Z dużą dozą pewności amerykańskie media piszą w poniedziałek o tym, że w roli Dale'a Coopera znowu zobaczymy Kyle'a MacLachlana. Charakterystyczną czołówkę serialu z tablicą powitalną "Welcome to Twin Peaks" fani serialu mają zobaczyć dokładnie po 25 latach od emisji ostatniego odcinka, czyli "już" w roku 2016.

Źródło: welcometotwinpeaks.com
Trwa ładowanie komentarzy...