“Must Be The Music. Tylko Muzyka” wygrał Besides

Jury programu Must Be The Music
Jury programu Must Be The Music Fot. Fanpage Must Be The Music
Ósma edycja muzycznego show, które można była oglądać na antenie telewizji Polsat, doczekała się końca. W niedzielę odbył się finał programu, w którym zobaczyliśmy występy Pauli Brzóski, Besides, Patsin M ski Blue i Marii Markiewicz. Jurorzy “Dziką kartę” wręczyli zespołowi seniorów z warszawskiej Pragi "Cała Praga śpiewa", który trafił do finału, choć nie przeszedł wszystkich etapów eliminacji. Mimo wszystko stołeczni seniorzy podbili serca widzów. Program ostatecznie wygrał zespół Besides.

Nagrodą główną w Must Be The Music jest czek na sto tysięcy złotych oraz możliwość wystąpienia podczas koncertu sylwestrowego w Polsacie. Juror Adam Sztaba, zaraz po występie Besides powiedział, że umiejętności zespołu to najwyższy poziom, jeżeli chodzi o występy muzyczne w tym programie oraz poza nim. Faktycznie, na tle śpiewających młodych dziewczyn i seniorów ta grupa wypadła fenomenalnie.

Besides powstał w 2011 roku i jest reprezentantem, jak czytamy na stronie zespołu, post-rockowej sceny muzycznej. Na koncie mają już debiutancki album, a udział w programie traktowali, jako jego promocję.
7. edycja
Poprzednią, siódmą edycję “Must Be The Music. Tylko Muzyka” wygrał hip-hopowy skład Sachiel, który zdobył uznanie widzów nie tylko muzyką ale także, jak można przeczytać na oficjalnych stronach Polsatu: “Skromnością, prawdą i autentycznością”. Poprzednią edycję muzycznego programu oglądało średnio dwa i pół miliona widzów.

Tylko Muzyka
Polsat “Must Be The Music” emituje od czterech lat. Do tej pory powstało osiem edycji. W programie udział mógł wziąć każdy bez względu na wiek i rodzaj wykonywanej muzyki. W show mogli zaprezentować się zarówno soliści, jak i zespoły. Dzięki polsatowskiemu show mogliśmy usłyszeć i odkryć twórczość takich zespołów, jak Lemon czy Enej. Jak informuje Polsat - artyści, którzy wystąpili w programie, wydali łącznie 25 płyt, z których 2 są dziś platynowe.
Show „Must Be the Music.Tylko Muzyka" powstało na licencji amerykańskiej firmy Shine International i brytyjskiej wersji formatu. Obecnie trwają przygotowania do kolejnej, dziewiątej już edycji.
Chcesz więcej stylu? Polub nas na facebooku!
Trwa ładowanie komentarzy...