Agent Tomek odchodzi z polityki. Bo po raz trzeci został tatą

Agent Tomek znany jest przede wszystkim z udziału w głośnych akcjach CBA dotyczących m.in. Beaty Sawickiej i Weroniki Marczuk oraz willi Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich w Kazimierzu Dolnym.
Agent Tomek znany jest przede wszystkim z udziału w głośnych akcjach CBA dotyczących m.in. Beaty Sawickiej i Weroniki Marczuk oraz willi Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich w Kazimierzu Dolnym. Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta
Znany z kontrowersyjnego sposobu prowadzenia spraw, były agent CBA Tomasz Kaczmarek zdecydował się w końcu ostatecznie odejść z polityki. Chce całkowicie poświęcić się rodzinie i opiece nad nowo narodzoną córeczką – Niną.

– To są najszczęśliwsze dni w moim życiu! (…) mocno się popłakałem. Nina waży 3,2 kg i jest śliczną, zdrową dziewczynką – opisuje wrażenia Tomasza Kaczmarka z rodzinnego porodu „Super Express”. I przypomina, że zdanie poselskiego mandatu i porzucenie świata polityki agent Tomek zapowiadał – w związku z powiększeniem się rodziny – już jakiś czas temu. – Żeby być w porządku wobec moich wyborców, rezygnuję z polityki, ponieważ teraz w całości chcę się poświęcić rodzinie, żonie Kasi i naszej trójce dzieci. Złożę w Sejmie mandat tuż po narodzinach Niny – mówił Kaczmarek.

Jeśli faktycznie do tego dojdzie, poseł o kilkanaście tygodni przyspieszy swój rozbrat z polityką. Po serii obyczajowych skandali “Agent Tomek” został usunięty z Prawa i Sprawiedliwości. Nie było też żadnych szans na miejsce na listach wyborczych, które dawałoby Kaczmarkowi mandat. PiS nie przyjąłby go ponownie, a Ruch Narodowy czy partia Janusza Korwin-Mikkego mogą nie przekroczyć progu.

W grudniu 2014 r. "Agent Tomek" został oskarżony przez warszawską prokuraturę o przekroczenie uprawnień przy wykonywaniu czynności służbowych. Niezrzeszony obecnie poseł, w komunikacie prokuratury występujący jako Tomasz K., miał złamać prawo m.in. podczas operacji CBA, która dotyczyła sprawy „willi Kwaśniewskich”.


Źródło: se.pl
Trwa ładowanie komentarzy...