Oburzył cię Karol, który chce być jak Popek? Byli już "lepsi". 7 osób, które poszły za daleko

Karol chce wyglądać jak swój idol Popek.
Karol chce wyglądać jak swój idol Popek. Facebook/ Karol Sekuła
Karol Monster to nieoficjalny nowy członek Gangu Albanii. Największy fan Popka Monstera w kraju. Jest prawdopodobnie ofiarą Celebrity Worship Syndrome, czyli obsesji na temat osób publicznych. Ci ludzie interesują się nie tylko szczegółami z życia gwiazd, ale również chcą być tacy jak oni. Często próbują ukryć swoją obsesję przed otoczeniem. Karol się z tym nie kryje. Są na świecie ludzie, którzy, aby upodobnić się do swoich idoli, wydali fortunę.

Karol - Popek

Od dwóch dni media żyją historią Karola, który tak jak jego idol – raper Popek – dokonał skaryfikacji twarzy. Zdjęcia, które opublikował na swoim Facebooku szybko się rozniosły po sieci. Powstało kilka fanpage’ów. Na przykład społeczność "Karol. Człowiek który został Popkiem". Tę samą nazwę ma strona osoby publicznej, którą prawdopodobnie założył sam bohater. Publikuje na niej swoje zdjęcia, screeny wiadomości od fanów i mediów, filmiki, na których przekonuje, że nie przejmuje się hejterami.

Jeszcze tylko oczy i Karol Monster – czytamy na Facebooku. Do Popka Karolowi jeszcze jednak daleko. Mamy nadzieję, że ze swoimi inspiracjami nie pójdzie już dalej! Raper związany najpierw z kolektywem Firma, a obecnie robiący ogromną karierę ze swoim składem Gang Albanii, ma wytatuowane całe ciało, skaryfikację po obu stronach twarzy i wytatuowane oczy. Do tego powyrywał sobie zęby i wstawił złote protezy, a na planie jednego z teledysków powiesił się na hakach, które zaczepił o skórę pleców.
Claire Leeson - Kim Kardashian
Najpopularniejsza Kardashianka uchodzi za współczesny ideał piękna. Popularne są filmiki, dzięki którym można nauczyć się konturowania twarzy i makijażu w jej stylu. Claire, która twierdzi, że przez swoją tuszę była prześladowana w szkole, wydała na operacje plastyczne 20 tysięcy funtów. Poprawiła sobie biust i wstawiła implanty w pośladki. Regularnie wydaje setki funtów na sztuczną opaleniznę i włosy.

Jej obsesja zaczęła się sześć lat temu, kiedy zaczęła oglądać reality show o Kardashianach i odkryła, że oprócz podobnego wyglądu z Kim łączy ją również taka sama ilość rodzeństwa i problemy. Przyznaje, że wygląd a'la Kim jest źródłem jej szczęścia. Nie jest jednak w stanie mieć dokładnie takich pośladków, jak jej idolka, dlatego nosi także bieliznę z sylikonowymi wkładkami.
Toby Sheldon - Justin Bieber
Ten człowiek naprawdę chce wyglądać jak idol nastolatek. Do tej pory na operacje, które miały upodobnić go do Biebera, wydał 100 tysięcy dolarów. Póki co, najbardziej podobnymi elementami ich wyglądu są włosy - grzywka z początków kariery kanadyjskiego piosenkarza i krzaczaste brwi.


Toby jest starszy od swojego idola o 13 lat i twierdzi, że kiedy w 2008 roku po raz pierwszy zobaczył zdjęcie piosenkarza, zmieniło się jego życie. Nie może porzucić marzenia o identycznym wyglądzie. Dorosły Justin już go nie interesuje, chce wyglądu z początków jego kariery. Przyznaje, że aby tego dokonać, będzie musiał odbyć jeszcze szereg operacji.
Oktomama Nadya Suleman - Angelina Jolie

Znana jako matka ośmioraczków, które przyszły na świat po zabiegu in vitro. Dodatkowo jest matką starszych sześcioraczek. Nadya, zafascynowana aktorką Angeliną Jolie, nie tylko zdecydowała się mieć jak najwięcej dzieci, ale również podobny wygląd. Poprawiła kształt ust, oczu, nosa, do tego fryzura - długie, czarne włosy.

Sama zainteresowana zaprzecza jakoby celowa przemiana w Angelinę miała być prawdą. Ale chirurdzy plastyczni nie mają wątpliwości, że to właśnie Jolie jest jej bezpośrednią inspiracją. Żeby zarobić na utrzymanie dzieci, zdecydowała się na występowanie w filmach porno, a podobieństwo do hollywoodzkiej aktorki jest jej wielkim atutem.
Herbert Chavez - Superman

Przez osiemnaście lat Filipińczyk robił wszystko, aby upodobnić się do Clarka Kenta. Ma na swoim koncie operację nosa, liczne liposukcje, wybielanie skóry. W sumie ponad 20 operacji, na które wydał ponad 4 tysiące funtów, co na Filipinach jest skrajnie wysoką kwotą. Do tego może pochwalić się największą na świecie kolekcją figurek swojego ulubionego bohatera.

Niestety nie będzie miał kaloryfera godnego superbohatera, bo w swojej metamorfozie skorzystał z nielegalnych wypełniaczy. Lekarze stwierdzili, że kolejne operacje przybliżające go do wizerunku super człowieka zagrażają jego życiu. Herbert to kopia Kenta, tylko że z dużym brzuchem.
Nieleen Namita - Nefretete

Brytyjska matka trójki dzieci stwierdziła, że musi upodobnić się do egipskiej królowej, bo czuje, że jest jej wcieleniem. Dowodem na to miały być jej sny, w których Nefretete regularnie się pojawiała. Na operacje wydała aż 200 tysięcy funtów. Miała ponad 50 operacji, w tym aż osiem samego nosa. Namita jest artystką po pięćdziesiątce i twierdzi, że jeszcze nie osiągnęła wyglądu idealnego. Naprawdę chce wyglądać jak jej posągowy ideał.
Carolyn Andreson - Pamela Anderson
Mieszkanka Liverpoolu tak bardzo podziwia aktorkę „Słonecznego patrolu”, że zmieniła nawet nazwisko, aby jeszcze bardziej się do niej upodobnić. Zaczęło się od jej taty, który stwierdził, że jest podobna do Pameli. Ta transformacja trwa już 20 lat. Carolyn wydała na nią 20 tysięcy funtów. Miała aż osiem operacji powiększenia piersi, regularnie opala się na solarium. Jest modelką i niedoszłą panią prawnik. Twierdzi, że rzadko spotyka się z krytyką ze strony nieznajomych. Czuje się piękna, a bycie Pamelą Anderson nadaje jej życiu sens.

Napisz do autorki: barbara.kaczmarczyk@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...