Były rzecznik prasowy policji otwiera agencję PR. Czym będzie się zajmować?

Sokołowski po odejściu z policji, rozpoczyna karierę w konsultingu
Sokołowski po odejściu z policji, rozpoczyna karierę w konsultingu Fot. Lukas Plewnia / Wikimedia Commons / CC-BY-SA
Mariusz Sokołowski, który do lipca 2015 roku pełnił obowiązki rzecznika Komendanta Głównego Policji, ma już nowe zajęcie. Swoje dalsze życie zawodowe związał z konsultingiem – razem z kolegą, Michałem Wiórkiewiczem poprowadzi firmę R4S.

Kiedy latem Sokołowski rozstawał się z poprzednim pracodawcą, w zanadrzu miał jeszcze stanowisko nauczyciela akademickiego – teraz będzie doradzać w kwestiach public relations i komunikacji kryzysowej.

Po przejściu na policyjną emeryturę, chce wykorzystywać zdobyte doświadczenie. W Komendzie Głównej pracował od 2007 roku, wcześniej zajmował się tą stołeczną. Obowiązki rzecznika prasowego łączył wtedy z zawodem wykładowcy. Zaczynał od Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie, później był adiunktem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Dzisiaj związany jest z Wydziałem Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i Wszechnicą Polską.

W rozmowie z PRoto.pl nie chciał powiedzieć, dla kogo będzie pracować w ramach nowej, agencyjnej działalności. Uzasadniał, że to portfolio R4S gra najważniejszą rolę, a nie nazwiska.

Źródło: PRoto.pl

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...