To już staje się śmieszne. Znowu zmieniają tytuł "Prometeusza 2", ale tym razem ujawnili fabułę

Sequel "Prometeusza" zyskał nowy tytuł
Sequel "Prometeusza" zyskał nowy tytuł Fot. mat. prasowe
Fani "Obcego" długo czekali na wieści o kolejnej odsłonie dzieła science fiction. Reżyser trzymał ich w niepewności aż do teraz – prequel oscarowego hitu sprzed lat powstał w 2012 roku. Jego druga część pojawi się w kinach 6 października 2017 roku.

Producent obrazu, 20th Century Fox ogłosił właśnie, że kolejny film nie będzie nazywać się "Prometeusz 2" ani – jak się spodziewano – "Alien: Paradise Lost". Nowa nazwa brzmi "Alien: Conenant" i odnosi się do statku kosmicznego, którego załoga spotka się z postacią graną przez Michaela Fassbendera.

Z pierwszego opisu fabuły wynika, że załoga Covenant, kierująca się w stronę odległej planety odkrywa miejsce, które bierze za raj. Z tego wrażenia wyprowadza ich android David, syntetyczny bohater "Prometeuesza" – jedyny ocalony z poprzedniej misji. Warto przypomnieć, że towarzyszyła mu dr Elizabeth, w którą wcieliła się Noomi Rapace. Pytanie więc, co się z nią stało i ile czasu minęło od momentu, gdy ona i android uciekli przed protoplastą Obcego.

Ridley Scott, reżyser "Alien: Covenant" chce nakręcić jeszcze kilka filmów – cykl "Prometeusz" nie musi być więc zakładaną wcześniej trylogią. Z kolei na pewno nie warto spodziewać się w najbliższej przyszłości "Obcego 5".


Źródło: Filmweb
Trwa ładowanie komentarzy...