Adam Hofman otworzył agencję PR. Były rzecznik PiS nie chce doradzać politykom

Adam Hofman założył własną agencję PR
Adam Hofman założył własną agencję PR Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Firmy poszukujące agencji PR mogą już korzystać z usług Adama Hofmana. Były poseł rozpoczął właśnie działalność gospodarczą w tym obszarze. Hofman podkreśla, że nie doradza politykom.

Były rzecznik PiS powiedział portalowi PRoto, że jego agencja – Komunikacja Adam Hofman – rozpoczęła pracę na początku tego tygodnia. Szczegóły związane z jej utworzeniem były dopracowywane w ostatnich miesiącach.

Hofman, który ukończył politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, zaznaczył, że PR interesował go już w czasie studiowania, ale wówczas przyszły rzecznik PiS postawił na karierę polityczną. Teraz Hofman wraca do korzeni.

Komunikacja Adam Hofman nie posiada jeszcze swojej strony internetowej. Były poseł zapewnił jednak portal Press.pl, że ma już pierwszych klientów. Są to podmioty komercyjne. – Mimo że mam doświadczenie w PR politycznym, to nie szukam klientów z tego obszaru – oświadczył Hofman.

Aktualnie jego firma współpracuje na zasadzie partnerskiej z kilkoma osobami. Hofman nie chciał zdradzić szczegółów swojej działalności ani planów na przyszłość. Powiedział jedynie, że agencja będzie „unikatowa, szyta na miarę klienta, trochę butikowa”.

Hofman nie wystartował w październikowych wyborach parlamentarnych. Przed wyborami krążyły plotki, z których wynikało, że były rzecznik PiS bezskutecznie starał się o powrót do partii Jarosława Kaczyńskiego, a później – o miejsce na liście KORWiN.

źródła: PRoto, Press.pl
Trwa ładowanie komentarzy...