Marzenia się spełniają! Netflix wreszcie będzie dostępny w Polsce!

Już wkrótce Polacy będą mogli oglądać swoje ulubione seriale na Netflixie!
Już wkrótce Polacy będą mogli oglądać swoje ulubione seriale na Netflixie! Fot. Scyther5/ Shutterstock.com
Zapewne wielu z was zdarzyło się pomyśleć, że szkoda, że w Polsce nie ma Netflixa. Fani seriali i filmów chcą przecież mieć nieograniczony, legalny dostęp do produkcji takich jak "House of Cards", bez kombinowania i szukania najlepszej jakości na torrentach. To się wkrótce zmieni, bo po latach oczekiwań i złudnych nadziei... będziemy mieli nad Wisłą dostęp do Netflixa!

Podczas środowej konferencji w Las Vegas prezes platformy poinformował, że otwiera się na nowe rynki. Miał na myśli między innymi Polskę. To bardzo duże wydarzenie w świecie rozrywki, bo w samych Stanach Zjednoczonych to jedna z najpopularniejszych witryn.


Netflix to platforma VOD, dzięki której możliwe jest legalne odtwarzanie filmów i seriali wprost z internetu, na dowolnym urządzeniu. Istnieją aplikacje na telewizory Smart TV, tablety, czy na smartfony. Może to oznaczać, że wielu nowych odbiorców z Polski zrezygnuje z używania klasycznej telewizji. Taki trend jest wyraźnie zauważalny wszędzie tam, gdzie pojawia się Netflix.

W końcu będzie można poddać się więc serialowym pasjom bez kombinowania i wyrzutów sumienia. Warto jednak przypomnieć, że Netflix oczywiście nie jest darmowy. Miesięczny koszt dostępu do ulubionych seriali to około 40 zł. Pakiet podstawowy dostępny będzie dla Polaków w cenie 7,99 euro (bez dostępu do materiałów w jakości HD), a pakiet Premium Netflix zaoferuje nam po 11,99 euro.

Napisz do autorki: barbara.kaczmarczyk@natemat.pl

źródło: Netflix.com
Trwa ładowanie komentarzy...