Rzeczniczka .Nowoczesnej pod ostrzałem "patriotów". Nazwali ją "żydowską hieną", trafiła na listę Redwatch

Bezkompromisowa rzeczniczka .Nowoczesnej ofiarą "prawdziwych Polaków"
Bezkompromisowa rzeczniczka .Nowoczesnej ofiarą "prawdziwych Polaków" Fot . Slawomir Kaminski / Agencja Gazeta
Kamila Gasiuk-Pihowicz, posłanka i rzeczniczka .Nowoczesnej, trafiła na listę "zdrajców rasy", którą publikuje faszyzujący portal Redwatch Polska.

– Kamila Gasiuk-Pihowicz. Warszawa. Lewacko-Żydowska hiena, działająca na rzecz zwalczania rasizmu, ksenofobii, antysemityzmu i nietolerancji w fundacji "Forum Dialogu Między Narodami". Prywatnie idiotka roku z intelektem Kubusia Puchatka – można przeczytać na Redwatch Polska.

Czym tak naprawdę zajmuje się polityk? Jak pisaliśmy, to prawniczka i ekonomistka, absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Szkoły Głównej Handlowej. Głośno zrobiło się o niej, gdy jako rzecznik .Nowoczesnej mówiła, co myśli o zmianach w Trybunale Konstytucyjnym. Mówiła wprost, że to "urąganie wszelkim standardom". Co ważne, krytykowała merytorycznie nie tylko PiS, ale również PO, ciekawiąc nawet samego Jarosława Kaczyńskiego. I najwyraźniej swoją bezkompromisowością podpadła "prawdziwym Polakom".

Tworzący stronę określają się mianem przedstawicieli "środowisk patriotycznych", które "mają się dobrze". Za cel stawiają sobie zbieranie "wszelkich możliwych informacji"o osobach, "trudniących się działalnością antyfaszystowską, antyrasistowską, kolorowych imigrantów, działaczy lewackich stowarzyszeń i wszelkiego rodzaju sympatyków i aktywistów szeroko rozumianego lobby homoseksualnego oraz pedofilii". Co to znaczy? Na stronie publikują m.in. zdjęcia, adresy i numery telefonów. – Poprzez Redwatch chcemy uświadomić środowiskom, które są nam przeciwne, że to, co wiedzą na nasz temat, jest niczym w stosunku do wiedzy, jaka posiadamy o nich – podkreślają "patrioci". – Są tylko dwie strony – nasza i ta druga – dodają.


źródło: Redwatch Polska

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...