Anna Popek zabiera głos. Ostro odpowiada hejterom: Proponuję ważyć słowa

Anna Popek ma dość krytyki pod swoim adresem
Anna Popek ma dość krytyki pod swoim adresem Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Dziennikarka, złośliwie ochrzczona pupilką władzy, odniosła się do krytyki, która na nią spada. Zrobiła to za pośrednictwem Facebooka i nie owijając w bawełnę, stwierdziła: "Nie zgadzam się na naruszanie mojego dobrego imienia". Nieoficjalnie mówi się, że zajmie ona stanowisko dyrektora TVP Polonia.

Anna Popek, popierając nowego prezesa TVP Jacka Kurskiego, stała się celem licznych ataków. Zachowuje bowiem posadę na Woronicza, a tymczasem z pracą żegnają się m.in. Piotr Kraśko i Hanna Lis. Jak pisaliśmy, nie podoba się to części fanów prezenterki. I dali temu upust tam na oficjalnym fanpage'u Popek. Teraz dostali odpowiedź.

Szanowni Państwo, zapewne zauważyli Państwo, że niektóre wpisy zostały usunięte. usunęłam i usuwać będę wszystkie te...

Posted by Anna Popek on 13 stycznia 2016
– Usunęłam i usuwać będę wszystkie te komentarze, które są wulgarne i obraźliwe, które naruszają normy społecznej komunikacji – napisała dziennikarka. Zapowiedziała też, że jest otwarta na merytoryczną dyskusję, ale pod jednym warunkiem. – Nie zgadzam się na naruszanie mojego dobrego imienia – zaznaczyła. – A zatem proponuję ważyć słowa, lub dobierać słowa. Mogę polecić też słownik synonimów - jako pewną pomoc – dodała.

Kiedy nie wszyscy fani zareagowali tak, jak tego oczekiwała, napisała: "Cenzura usuwa idee, ja proszę o kulturę wypowiedzi w przestrzeni publicznej".

źródło: Facebook

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...