Czystek w TVP ciąg dalszy. Zawieszona Beata Tadla dostała dziś oficjalne wypowiedzenie

Beata Tadla kolejną dziennikarką zwolnioną z TVP.
Beata Tadla kolejną dziennikarką zwolnioną z TVP. Fot. YouTube / Reżimowa Telewizja
Nowe władze TVP pozbywają się kolejnej dziennikarki. Po Piotrze Kraśko i Justynie Dobrosz-Oracz, przyszedł czas na zawieszoną od wczoraj Beatę Tadlę.

Tylko w naTemat: Beata Tadla komentuje swoje zwolnienie z TVP [wywiad]

Odsunięta wczoraj od prowadzenia "Wiadomości" Beata Tadla została wezwana dziś na rozmowę do gabinetu Mariusza Pilisa, nowego prezesa Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Ten wręczył jej wypowiedzenie. Tadla zdawała się przeczuwać taki finał, sugestywnie żegnając się z widzami pod koniec wydania "Wiadomości" z 31 grudnia ubiegłego roku.
Miejsce prezenterki zajmie Danuta Dunin-Holecka związana wcześniej z TVP Info. Jest to w pewnym sensie jej wielki comeback. Dunin-Holecka prowadziła ostatnio główne wydanie informacyjne TVP1 w latach 2003-2004.

Medialna "dobra zmiana" PiS-u przypomina rozpędzony walec. Justyna Dobrosz-Oracz, Milena Kruszniewska, Piotr Kraśko czy Piotr Maślak to reporterzy "Wiadomości", którzy musieli rozstać się z redakcją. Wśród dziennikarzy, którzy nie podobają się nowej władzy, znalazł się też reporter "Wiadomości" Jacek Tacik, z którym rozmawialiśmy dziś w naTemat.

źródło: Fakt24.pl

Napisz do autora: adam.gaafar@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...