Ale wpadka! Freud byłby dumny z przejęzyczenia Piotrowicza. "W artykule drugim jest mowa o..."

Poseł Piotrowicz jest szefem sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka.
Poseł Piotrowicz jest szefem sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka. fot. Kadr z polsatnews
To nie będzie dobry dzień dla posła Stanisława Piotrowicza z Prawa i Sprawiedliwości. Przed kamerami stacji Polsat News zaliczył spektakularną wpadkę - przejęzyczył się, mówiąc o praworządności obecnej Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Cała sytuacja wygląda na groteskową, zważywszy na fakt, iż Piotrowicz jest były PRL-owskim prokuratorem.

W przeszłości obecny poseł Prawa i Sprawiedliwości działał w PZPR i będąc prokuratorem oskarżał działacza "Solidarności" z Jasła. O plamach na jego życiorysie pisał Michał Gąsior. Wielokrotnie wypominała mu je również opozycja. Dlatego wpadka podczas wywiadu musi być dla Piotrowicza szczególnie bolesna.

Poseł Stanisław Piotrowicz z PiS o oderwaniu się wymiaru sprawiedliwości od odczucia sprawiedliwości społecznej: - W...

Posted by polsatnews.pl on 17 stycznia 2016
Polityk został zapytany przez reportera stacji Polsat News o oderwanie się wymiaru sprawiedliwości od odczucia sprawiedliwości społecznej.
– W artykule drugim konstytucji jest mowa o tym, że Polska Rzeczpospolita Ludowa – zaczął Piotrowicz, który tą niefortunną wypowiedź będzie jeszcze długo pamiętał. Nagranie wpadki opublikowała stacja. I mimo, ze było to "freudowskie przejęzyczenie" czy niefortunna wpadka internauci nie mogli powstrzymać się od złośliwych komentarzy. Niecodziennie prokurator ze stanu wojennego "zapomina", że żyjemy w III RP.

Napisz do autora: piotr.celej@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...