Tuskowi dostało się za żart o "nocnej zmianie". TVP przypomniało politykowi, jak niegdyś sam działał po zmroku

Kadr z filmu "Nocna zmiana".
Kadr z filmu "Nocna zmiana". Fot. Kadr z YouTube
– Generalnie w Brukseli pracuje się w dzień, nie w nocy, i to nie sprzyja spiskom – nie omieszkał zażartować Donald Tusk podczas spotkania z Andrzejem Dudą w Brukseli. Po tej niewinnej sugestii TVP postanowiło przypomnieć przewodniczącemu Rady Europejskiej jak swego czasu sam działał po zmroku...

Telewizja Polska działająca w ramach "dobrej zmiany" zrobiła coś, co w ocenie portalu niezależna.pl, jeszcze nie dawno wydawało się niemożliwe. Po wczorajszym spotkaniu Tuska z Dudą, na antenie puszczono fragment filmu "Nocna zmiana". Jak wynika z nagrania Tusk, będąc jeszcze w Kongresie Liberalno-Demokratycznym, opracowywał w nocy plan obalenia rządu Jana Olszewskiego.

Drobnych złośliwości ze strony Donalda Tuska było jednak więcej. Przewodniczący RE stwierdził chociażby, że zawsze jest czas aby przejść na "Jasną Stronę Mocy" , a także że mimo oglądania wiadomości w kraju, nie do końca rozumie tego co robi rząd. Nie mniej, Tusk w wielu kwestiach przyjął podobne stanowisko do Dudy.

To jednak nie wszystkie zmiany w TVP, które zdaniem prawicowego portalu były kiedyś nie do pomyślenia. Stacja wyemitowała również fragment filmu „Plusy ujemne, plusy dodatnie”, w którym Grzegorz Braun pyta Wałęsę o jego współpracę z SB.

źródło: Niezależna.pl

Napisz do autora: adam.gaafar@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...