Maślankiewicz debiutuje w TVP Info. To kolejny były dziennikarz TV Republika

Bartłomiej Maślankiewicz jest kolejnym dziennikarzem, który przechodzi do TVP. Wcześniej pracował w TV Republika.
Bartłomiej Maślankiewicz jest kolejnym dziennikarzem, który przechodzi do TVP. Wcześniej pracował w TV Republika. Fot. Kadr z YouTube / Telewizja Republika
Nowe TVP wyraźnie "flirtuje" z byłymi reporterami TV Republika. Do ekipy stacji informacyjnej dołączył właśnie Bartłomiej Maślankiewicz, znany z emocjonalnych relacji z Marszu Niepodległości oraz starć w Kijowie. Z TV Republika związany był w latach 2013-2014.

Na Twitterze Maślankiewicz umieścił wpis, w którym przypominał o swojej relacji ze starć w Kijowie: "Dwa lata temu goniłem z mikrofonem berkut. Dla jednych idiotyzm, dla innych heroizm, dla mnie ważny dzień. Taki jak dziś".
To kolejny dziennikarz związany wcześniej z TV Republika, który zasila szeregi TVP. Jak pisaliśmy w naTemat, zmiana struktury Telewizyjnej Agencji Informacyjnej pozwoliła na stworzenie nowego stanowiska. Dzięki temu były publicysta TV Republika Michał Rachoń został zastępcą dyrektora TAI.

Ponadto nowym szefem TVP1 został Jan Pawlicki. On również był związany z TV Republika – opuścił ją pod koniec kwietnia ubiegłego roku. Wcześniej pracował m.in. w TVN, TVN24, Discovery Historia czy TVP Info.

źródło: Wirtualne Media

Napisz do autora: adam.gaafar@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...