Andrzej Duda zyskał w oczach nastolatków. Bo słucha… ex-członka One Direction

Andrzej Duda wie jak podbić serca nastolatków
Andrzej Duda wie jak podbić serca nastolatków Fot. Krzysztof Karolczyk / Agencja Gazeta
Prezydent słynie ze swojej aktywności na Twitterze. A to mekka polskich nastolatków. Swojego czasu pocieszał dziewczynę po rozstaniu z chłopakiem, teraz przyznaje, że podoba mu się twórczość Zayna Malika. A ten należał do popularnego boysbandu One Direction.

Andrzej Duda nawet jeśli podpada Polakom, to ich dzieciom już niekoniecznie. Wskazuje na to interesująca dyskusja, która odbyła się na Twitterze. Jedna z fanek One Direction poprosiła o pomoc w zorganizowaniu koncertu grupy. – Panie Andrzejku, czy mógłby Pan ściągnąć Nialla do Polski? Pogralibyście razem w golfa – napisała. I dostała żartobliwą odpowiedź, że… prezydent nie gra w golfa, ale "córka jeździ Golfem".
Wielbicielki zespołu spytały jeszcze, czy Duda słyszał już utwór byłego członka grupy Zayna Malika. Błyskawicznie dowiedziały się, że Kinga już tłumaczy o co chodzi i puszcza kawałek. Po chwili prezydent stwierdził, że to "sympatyczna muzyka".
Z tego, co można przeczytać, fanki One Direction zapewne nie prędko zapomną o konwersacji. Pozostaje pytanie, czy tak podbija się serca przyszłych wyborców. Bo jeśli rzeczywiście, to Andrzej Duda wie, co robi.

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...