"Kto najlepiej nawilżył?" Przez ten wpis rzecznik Ministerstwa Sportu i Turystyki odchodzi ze stanowiska

Fot. Screen Bartosz Zbroja / Twitter
Tytuł "Człowieka Roku" dla prezesa PiS, a także podniosła aura towarzysząca gali wręczania nagród, wzbudziła wiele skrajnych emocji w Internecie. Podczas gdy prawica oklaskuje Jarosława Kaczyńskiego, opozycja nie zostawia na laureacie suchej nitki. Zwłaszcza Bartosz Zbroja, rzecznik Ministerstwa Sportu i Turystyki, który na Twitterze pozwolił sobie na naprawdę dużo.

Wczoraj wieczorem odbyła się gala tygodnika "Wprost" na której Jarosław Kaczyński został nagrodzony tytułem "Człowieka Roku", o czym już dziś w naTemat pisaliśmy. Sprawę nagrody dla prezesa partii rządzącej skomentował w niewybredny sposób rzecznik Ministerstwa Sportu i Turystyki – Bartosz Zbroja. Na swoim Twitterze opublikował sondę w której zapytał: "Kto najlepiej nawilżył?" i dał do wyboru trzy opcje związane z prawą stroną sceny politycznej.
Czy osoba na tak wysokim stanowisku może sobie pozwalać na taki ton krytyki? Najwyraźniej sam doszedł jednak do wniosku, że popełnił błąd. We wtorek rano za pośrednictwem Twittera ogłosił, że rezygnuje z pełnionej przez siebie funkcji. Swoje zachowanie nazwał "nieodpowiedzialnym" i "niefortunnym".

Napisz do autorki: kalina.chojnacka@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...