Księcioseksualni, strzeżcie się! Terlikowska bierze na warsztat nową modę. "Prędzej zainteresują sobą innego księcia"

Księcioseksualni, strzeżcie się! Terlikowska bierze na warsztat nową modę. "Prędzej zainteresują sobą innego księcia"
Księcioseksualni, strzeżcie się! Terlikowska bierze na warsztat nową modę. "Prędzej zainteresują sobą innego księcia" Fot. balaminparis/Instagram.com / Wp.pl
Małgorzata Terlikowska dokonała analizy popularnej (przynajmniej w mediach i na wybiegach) mody na księcioseksualnych mężczyzn. I jak można było się spodziewać, nie zostawia na niej suchej nitki. – Przerabiają mężczyzn na modeli niczym ze snów homoseksualistów – pisze publicystka.

– Drwale do lasu! Nadchodzi facet księcioseksualny – pisała na łamach naTemat Barbara Kaczmarczyk. I chcąc nie chcąc, wywołała w Polsce prawdziwą burzę. Wszystko przez to, że nowy "model mężczyzny", który ma zastąpić popularnego drwala, budzi mieszane uczucia.

Małgorzata Terlikowska podejrzewa, iż projektanci mody postanowili "całkowicie wykastrować" facetów i upodobnić dorosłych mężczyzn do nastolatków z ledwo sypiącym się zarostem.

– Kreatorzy mody, i duże domy modowe jak jeden mąż kreują więc konsekwentnie wizerunek mężczyzny całkowicie wyzbytego z męskości. Kobiety już przerobili na mężczyzn, bez piersi i bioder. Teraz przerabiają mężczyzn na modeli niczym ze snów homoseksualistów. Bo czy taki książę jest w stanie naprawdę zainteresować sobą kobietę? Patrząc na zdjęcia z ostatniego paryskiego Tygodnia Mody, prędzej zainteresują sobą innego księcia – pisze żona Tomasza Terlikowskiego.
Publicystka zastanawia się na łamach Fronda.pl, czy kobieta będzie chciała tracić czas na spotkanie z takim mężczyzną. – Lepiej niech zostaną oni w bajkach – sugeruje. Terlikowska uważa bowiem, że facet musi być facetem, a nie "wymuskanym księciuniem" roniącym łzy nad każdą zdeptaną mrówką czy trzaśniętym gazetą komarem.

– Nie oznacza to oczywiście, że ma być gburem i chamem. Ale między wypomadowaną modliszką a mięśniakiem jest całe spektrum męskich charakterów, z których nikt męskiego pierwiastka nie wykastrował. I dobrze – dodaje.

Skąd w ogóle wziął się model "księcioseksualnego" mężczyzny? Przyniósł go paryski tydzień mody. Królowały na nim naturalne kolory i tkaniny, oversize, subtelność. Nie było tam tylko drwali, czyli mężczyzn do których kobiety wzdychały w ciągu ostatnich kilku lat. Byli za to królewicze – jak z filmów Disneya.


źródło: Fronda.pl
Trwa ładowanie komentarzy...