Gryzła, biła i obcięła włosy. Tak wyglądała zemsta modelki za pokazanie zdjęć sprzed operacji plastycznej

Te "aniołki" porwały, pobiły i torturowały swoją ofiarę.
Te "aniołki" porwały, pobiły i torturowały swoją ofiarę. Fot. Screen Yeimi Rey / Twitter
Wydawać by się mogło, że to fabuła niskobudżetowego południowoamerykańskiego serialu. Ale nie. Wczoraj po południu policja zatrzymała na lotnisku w Bogocie kolumbijską modelkę Yeimi Rey, która razem z siostrą porwała i torturowała swoją konkurentkę, która opublikowała zdjęcia modelek w naturalnej wersji.

W sylwestra w kolumbijskiej Bogocie siostry Yeimi i Claudia zwabiły koleżankę po fachu, modelkę Carolinę Munoz, do swojego samochodu, po czym skrępowały i zamknęły w bagażniku. Dalej było jeszcze gorzej. Wywiozły ofiarę za miasto i tam obcięły jej włosy i zaczęły bić i gryźć, a także grozić oblaniem twarzy kwasem. W ten sposób chciały zmusić modelkę do przekazania haseł do swoich serwisów społecznościowych.
Kiedy to się udało, zostawiły ją na poboczu drogi i wróciły do miasta. Jednak zorientowawszy się, że grozi im więzienie, podjęły próbę ucieczki z kraju. Jak się okazało nieudaną, bo na lotnisku zatrzymały je służby bezpieczeństwa. Na przesłuchaniu przez policję potwierdziły, że chciały się w ten sposób zemścić na modelce za publikację ich zdjęć sprzed operacji. Carolina Munoz zaprzecza, że zrobiła to celowo. Jak twierdzi, nie miała złych zamiarów.

– Popełniłam błąd i zdaję sobie z tego sprawę. Zamieściłam kilka zdjęć na portalach społecznościowych z czasów, zanim miały operację i były naturalne – mówi Munoz i dodaje, że nie zrobiła tego specjalnie, chciała jedynie pokazać naturalne piękno modelek. W to akurat można wątpić.

źródło: The Sun

Napisz do autorki: kalina.chojnacka@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...