Oto prawda o stu dniach rządu Beaty Szydło. Zrealizowali tylko 1 z 5 priorytetów. "A i to oszukując"

Kancelaria Premiera / Facebook
Wkrótce minie sto dni rządu Beaty Szydło, a to pierwsza okazja do powiedzenia "sprawdzam". Jednak pierwsze wnioski wypadają druzgocąco dla PiS. Wystarczy spojrzeć na grafikę, którą w listopadzie udostępniła... Kancelaria Premiera. Rząd zrealizował tylko jedno z pięciu priorytetowych zadań.

– Premier Beata Szydło wygłosiła swoje #expose. Oto priorytety rządu. Podajcie dalej! – czytamy na Facebookowym profilu Kancelarii Premiera. Jednak program, którym chwalił się PiS na początku kadencji okazał się skuteczny wyłącznie pod względem sondaży - partia wciąż cieszy się dużym poparciem. Ale jeśli spojrzeć na tę grafikę, nie ma ku temu podstaw.
Grafika, ukazująca niewywiązanie się PiS z obietnic zyskuje popularność na Twitterze. – Nie zrealizowali, bo zgubiła teczkę,szukali i znaleźli u Kiszczaka w szafie ale zastępcza :( – napisała Ligia Krajewska. – Na wesołe "dzień dobry". Obiecywali pięć, zrobili jedno (a i to oszukując) – skomentował zaś Konrad Niklewicz.


Swoje podsumowanie 99 dni rządu Beaty Szydło przygotowała .Nowoczesna. Dokument przygotowany przez ludzi Ryszarda Petru jest krótki, ale zarazem bardzo treściwy. Na 37 stronach .Nowoczesna zawarła wszystkie najbardziej kontrowersyjne i negatywne dla Polski działania i decyzje Prawa i Sprawiedliwości.
Trwa ładowanie komentarzy...