Gigantyczna kolejka pod katowickim Spodkiem. Rozpoczynają się zawody dla najlepszych graczy komputerowych

Gigantyczna kolejka ustawiła się już o 6 rano.
Gigantyczna kolejka ustawiła się już o 6 rano. screen z TVN24
Najlepsi gracze świata stawili się dziś bladym świtem na zawodach Intel Extreme Masters. Katowice goszczą ich już po raz czwarty. Stawką jest pół miliona dolarów! Nic dziwnego, że kolejka, która ustawiła się pod Spodkiem jest ogromna.

Piątkowe IEM są światowymi finałami sezonu zawodów e-sportowych. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, ale ci, którym zależało na zajęciu najlepszych miejsc, musieli wcześniej kupić bilet. Wejściówki vipowskie kosztowały 4000 złotych i rozeszły się jak świeże bułeczki.

Gracze w kolejce ustawili się już o 6 rano, chociaż bramy obiektu zostaną otwarte dopiero o godzinie 9. To dlatego, że ci,którzy posiadają standardowe, darmowe wejściówki mają miejsca nienumerowane - a jak nietrudno się domyślić - każdy chce mieć jak najlepszy widok na zmagania graczy.

Intel Extreme Masters potrwa do niedzieli - 6 marca. W ramach turnieju odbędą się również targi IEM Expo, podczas których gracze będą mogli przyjrzeć się nowinkom technologicznym. Podczas zawodów fani gier będą mogli wziąć udział w konkursach, spotkać się z youtuberami - między innymi z gamerem Izakiem. Fani będą mogli porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie z najsłynniejszymi graczami na świecie. Transmisję z wydarzenia, za darmo, można obejrzeć na platformie Player.pl.


źródło: TVN24
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Gry
Trwa ładowanie komentarzy...