Cejrowski radzi, jak walczyć z terroryzmem. 5 rozkazów, jakie powinny być wydane przez przywódców Europy

Wojciech Cejrowski radzi politykom europejskim jak powinni, walczyć z terroryzmem.
Wojciech Cejrowski radzi politykom europejskim jak powinni, walczyć z terroryzmem. Fot. Wojciech Olkuśnik / Agencja Gazeta
Znany podróżnik Wojciech Cejrowski skomentował na Facebooku wczorajsze wydarzenia w stolicy Belgii. W jego ocenie za zamachy na Starym Kontynencie odpowiada nierozważna polityka przywódców europejskich.

"Durnie w czarnych garniturach maszerują zamiast wydawać rozkazy. Durnie - Merkel po środku, obok niej dureń Holland, dwa kroki za nią Tusek. Cały ten tłum durniów nic nie zrobił po Paryżu, a teraz nie robi nic po Brukseli i PRZED kolejnym miejscem" – napisał Cejrowski na swoim profilu na Facebooku.

W jego ocenie Europa jest w stanie wojny i jej przywódcy powinni podjąć odpowiednie kroki, które uchronią obywateli przed kolejnymi tragediami. Podróżnik pokusił się o wymienienie 5 rozkazów, jakie powinny być wydane w tym celu przez czołowych polityków.

Rozkaz #1

Wszystkie służby mundurowe – od żołnierza po leśniczego poruszają się stale uzbrojone.

Rozkaz #2

Każdy cywil od harcerza w górę, jeśli wyrazi taką chęć, zostanie przeszkolony i wyposażony w broń palną.

Rozkaz #3

Wszystkie meczety w kraju zostają zamknięte do odwołania.

Rozkaz #4

Każdy muzułmanin nieposiadający europejskiego obywatelstwa jest natychmiast wysiedlany. Osoba taka zostanie przetransportowana statkiem na drugi brzeg Morza Śródziemnego.

Rozkaz #5

Na granicach Europy zarządza się postawienie muru. Wzorem niech będzie mur postawiony przez państwo Izrael na granicy z Hamasem.

DURNIE W CZARNYCH GARNITURACH Durnie w czarnych garniturach maszerują zamiast wydawać rozkazy. Durnie -...

Opublikowany przez Wojciech Cejrowski na face book na 23 marca 2016

Napisz do autora: adam.gaafar@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...