Protestowali, to teraz mają. Trójką pokieruje dziennikarka "Gazety Polskiej Codziennie"

Sylwia Krasnodębska z "Gazety Polskiej Codziennie" ma zostać nową szefową Trójki.
Sylwia Krasnodębska z "Gazety Polskiej Codziennie" ma zostać nową szefową Trójki. Fot. Zrzut ekranu z youtu.be/639qIDpOKl4
W Radiowej Trójce nadal niespokojnie. Kiedy z powodu nacisków zrezygnowała Paulina Stolarek-Marat, zaczęły się poszukiwania nowego szefa stacji. I znaleziono. Kultowym radiem pokieruje Sylwia Krasnodębska, dziennikarka "Gazety Polskiej Codziennie" i Telewizji Republika.

Trójka to radio kultowe, z mocnymi charakterami, które trudno złamać. Ale nie ma wątpliwości, że PiS będzie szło w tym kierunku. Zresztą już próbowało. Dlatego po zaledwie miesiącu z kierowania rozgłośnią zrezygnowała Paulina Stolarek-Marat.

Od tego czasu trwają poszukiwania jej następcy. Niedawno na giełdzie krążyły nazwiska Romana Rogowieckiego czy Agnieszki Burzyńskiej (która miała odmówić). Jednak stacją pokieruje Sylwia Krasnodębska – informuje portal Wirtualne Media.
To była kierownik produkcji programu "Warto Rozmawiać" Jana Pospieszalskiego. Ostatnio prowadziła program "Republika Gwiazd" w Telewizji Republika. Pracuje w "Gazecie Polskiej Codziennie".

W środę dziennikarze Trójki opublikowali list otwarty, w którym protestują przeciw zmianom w ich radiu. Pod petycją podpisali się m.in. Wojciech Mann, Marek Niedźwiecki oraz Artur Andrus. Reakcja była typowa dla polskiej prawicy: zaczęto grzebać w teczkach.

Źródło: Wirtualne Media
Trwa ładowanie komentarzy...