„Najbardziej spoko prezydent w historii”, „będę za nim tęsknił”. Obama uczy gwiazdę NBA… grać w kosza

Obama uczy gwiazdę NBA grać w kosza.
Obama uczy gwiazdę NBA grać w kosza. Fot. screen z YouTube
Barack Obama dobrze się bawi jako prezydent USA. Organizuje dni otwarte w Białym Domu, bierze udział w programach rozrywkowych, jako pierwszy obejrzy nowy sezon "Gry o Tron". Jest komediantem i surowym przywódcą jednocześnie. Z dużą częstotliwością „produkuje” hity internetu. Takie jak teraz.

– Nie musisz mieć całego czasu na świecie i znać odpowiedzi na wszystkie pytania, żeby być czyimś mentorem. Nie musisz też być gwiazdą NBA albo prezydentem Stanów Zjednoczonych, aby być czyimś bohaterem – tak brzmią słowa reklamy opublikowanej na YouTubie Białego Domu. Barack Obama uczy w niej gwiazdę NBA Stephena Curry’ego, jak być czyimś autorytetem, jak ważna i ciekawa jest nauka i… jak poprawnie celować piłką do kosza.
Najważniejsza rada przedstawiona w kampanii promującej rządowy projekt „My Brothers Keeper”? Nigdy nie dodawaj "clip artu" do CV. Oczywiście to żart, ale poczucie humoru jest silną bronią prezydenta Obamy. Dzięki umiejętności rozśmieszania skutecznie zwraca uwagę na poważne problemy społeczne i motywuje do większej wiary w swoje możliwości.

Internauci są zachwyceni kampanią Białego Domu. "Najbardziej cool prezydent w historii", "będę za nim tęsknił, kiedy skończy się jego kadencja" - czytamy w komentarzach pod filmem z udziałem Obamy i Curry'ego.

źródło: Mashable
Trwa ładowanie komentarzy...