Wieża Eiffla na biało-czerwono. Wspierajmy naszych!

http://pl.123rf.com/ tom_u
Przed nami arcyważny pojedynek reprezentacji Polski z Niemcami w ramach Euro 2016. W czwartkowy wieczór o godz. 21:00 na stadion Saint Denis w Paryżu wybiegną podopieczni Adama Nawałki i Joachima Loewa w meczu, który może zapewnić jednej z ekip awans do dalszej fazy gier. Kibicujesz naszym? Jeśli tak weź udział w akcji dzięki której Wieża Eiffla może zostać podświetlona na biało-czerwono!

Jak dołączyć do międzynarodowej akcji podświetlenia Wieży Eiffla na biało-czerwono? Wystarczy, że w dniu meczu z Niemcami czyli 16 czerwca, a następnie w dniu meczu z Ukrainą 21 czerwca, weźmiecie udział w głosowaniu.

Jak głosować?

Na Twitterze używając hashtaga #POL oznaczonego dodatkowo @orange lub @orange_polska (Orange jest organizatorem akcji i tylko głosy z tym oznaczeniem będą zliczane przez organizatorów).

Na Facebooku używając specjalnej aplikacji, którą znajdziecie TUTAJ
Na Instagramie używając hashtaga #POL oznaczonego dodatkowo @orange lub @orange_polska (Orange jest organizatorem akcji i tylko głosy z tym oznaczeniem będą zliczane przez organizatorów).

Weź udział w akcji i pokaż piłkarzom naszej reprezentacji, że także kibice potrafią zjednoczyć się i zbudować jedną wielką drużynę narodową. Niech biel i czerwień opanuje Paryż. Niech Wieża Eiffla, symbol całej Francji znów będzie biało-czerwona jak po meczu z Irlandią Północną.
Trwa ładowanie komentarzy...