Tak na irlandzkich kibiców działa obecność pięknych kobiet. Zobacz, co zrobili tej Francuzce

Kibice z Irlandii zgotowali owację francuskiej kobiecie.
Kibice z Irlandii zgotowali owację francuskiej kobiecie. Fot. Facebook / Matthew Gavin
Irlandzkiej natury nie powstrzyma nawet wrodzona miłość do piłki nożnej. Kiedy w tłumie kibiców z zielonej wyspy pojawiła się francuska piękność, ci… odśpiewali jej piosenki miłosne.

Na boisku reprezentacje Irlandii i Francji spotkają się dopiero w lutym 2017 roku, ale jeżeli wszyscy kibice są tacy, jak ci, których nagranie pojawiło się w internecie, nie powinniśmy spodziewać się zamieszek.

Kiedy w tłum ubranych w irlandzkie barwy mężczyzn weszła samotna kobieta z Francji, ci padli na kolana i odśpiewali kilka klasycznych piosenek. W repertuarze Irlandczyków znalazły się dobrze znane kawałki o wymownych tytułach takich jak „Can’t Take My Eyes Off You” czy „Hey Baby”.
Całe wydarzenie zostało zarejestrowane telefonem, a bohaterka nie sprawiała wrażenia, jakby miała coś przeciwko temu, co rozegrało się wokół niej.

Pozytywne nastroje towarzyszą obecności Irlandczyków na każdych mistrzostwach. W podobny sposób tamtejszych kibiców oczarowała łódzka policjantka podczas Euro 2012 w Polsce.
Irlandczycy swoją radością dzielili się z mieszkańcami Paryża - wyjątkowym szczęśliwcem był nieznany mężczyzna. Akurat stał na balkonie, gdy tuż pod nim zatrzymali się Irlandczycy. I można oglądać to, co mu zafundowali.
Trwa ładowanie komentarzy...