PZPN zaprasza Russela Crowe'a na mecz reprezentacji. Aktor pogratulował Błaszczykowskiemu

Russel Crowe w filmie "Ojcowie i córki"
Russel Crowe w filmie "Ojcowie i córki" Materiały prasowe
Russel Crowe musiał polubić reprezentację Polski. Po meczu z Ukrainą na Twitterze raz jeszcze pogratulował naszej reprezentacji, pisząc „Do boju Polska”.

Mecz z Ukrainą nie należał do łatwych, ale ostatecznie naszej drużynie udało się zwyciężyć z wynikiem 1:0 o zakwalifikować się do 1/8 finału. Wszystko dzięki golowi Jakuba Błaszczykowskiego w 54 minucie.

Piłkarz nie tylko wzbudził zachwyt w ojczyźnie, ale także dostał gratulacje za oceanem. Złożył je na Twitterze Russel Crowe.

„Kuba! Znakomita robota, Polsko! Ciężka praca dopiero przed wami!” - napisał aktor po czym dodał po polsku: „Do boju Polska!”.
Na tweet aktora odpowiedział PZPN, w którym podziękowano za kibicowanie polskiej reprezentacji, oraz zaproszono go na kolejny mecz.
Odtwórca głównej roli w filmie „Gladiator” konsekwentnie trzyma kciuki z polską reprezentację. Kilka dni temu pisaliśmy o komentarzach Crowe’a na temat rozgrywek na Euro 2016. Prawie 8000 polubień zebrał jego tweet na temat polskiej drużyny.
Crowe kibicował także Arkadiuszowi Milikowi. "Dobra robota, Polsko. Zdecydowanie świetny wynik. Milik, jesteś nam winien kilka goli" - napisał.
Źródło: Twitter
Trwa ładowanie komentarzy...