Ten projekt to kwintesencja stwierdzenia: „Genialne w swej prostocie”

Mydło zaprojektowane przez Sebastiana Bergne zachowuje elegancki wygląd przez dłuższy czas użytkowania
Mydło zaprojektowane przez Sebastiana Bergne zachowuje elegancki wygląd przez dłuższy czas użytkowania Ring Soap
Łazienka bez mydła to jak toaleta bez muszli klozetowej – jedno bez drugiego nie ma sensu. Ale równie niemiły co brak mydła jest widok rozkawałkowanej kostki, której poszczególne fragmenty rozpuszczają się, tworząc paćkowatą breję w mokrym naczynku. Projektant Sebastian Bergne zadbał jednak o to, abyśmy mieli komfort mycia rąk.

Ring Soap to mydło glicerynowe w kształcie pierścienia, które można zawiesić na przymocowanym do ściany aluminowym kołku. Wisząc na nim pozostaje suche, co ogranicza jego zużycie. Przechowywane w taki sposób staje się też swoistą ozdobą łazienki czy kuchni.

Ring Soap stanowi udoskonaloną wersję mydła, jakie w 1994 roku Sebastian Bergne zaprojektował dla niemieckiej spółki Authentics. Kiedy firma została sprzedana pod koniec lat 90., produkcję stworzonego przez niego mydła wstrzymano.

W 2016 twórca postanowił unowocześnić swój projekt i wznowić produkcję mydła już pod własną marką. Obecnie Ring Soap jest dostępne w dwóch kolorach – szmaragdowym i bursztynowym. Planowane są kolejne warianty.

źródło: Design Milk

Partnerem cyklu "Minuta przy kawie" jest Nespresso

Trwa ładowanie komentarzy...
Mirki i mirabelki dają zarobić. [b]Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym[/b]

Mirki i mirabelki dają zarobić. Wykop.pl ze świetnym wynikiem finansowym

No w końcu! [b]Znamy datę wyborów samorządowych[/b]

No w końcu! Znamy datę wyborów samorządowych

Michał BoniMichał Boni

15 sierpnia będziemy oglądali defiladowy przemarsz warszawską Wisłostradą wojsk różnych formacji z historii Polski. Wieść niesie, że będą oddziały z czasów Mieszka i Chrobrego, aż do najbardziej współczesnych. Takie defilady w sposób naturalny rodzą poczucie dumy. Pokazują najlepsze tradycje, dają siłę, wyzwalają emocje i budują tożsamość, polską tożsamość.

Dubois i StępińskiDubois i Stępiński

Niedługo będą dwa lata, jak w serii Polski Teatr Internetowy opublikowaliśmy tekst, który nic a nic nie stracił na aktualności, choć wymagał drobnych uzupełnień. Zmęczony mężczyzna zaparkował skuter wodny przy molo rzucając niedbale cumę oficerowi ochrony i rozpinając po woli piankę ruszył ku okazałej willi.

[b]Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor.[/b] Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy
O TYM SIĘ MÓWI

Pitera obnaża hipokryzję ws. Gawor. Wspomina niewygodny epizod z dziejów prawicy

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. [b]Część roślin jest silnie trująca[/b]
ANNA KACZMAREK

Nie wszystko, co rośnie na łące jest zdrowe. Część roślin jest silnie trująca