Gwiazdor "Breaking Bad" mentorem Power Rangers. "To naprawdę ekscytujące"

Z "Breaking Bad" do "Power Rangers". Bryan Cranston nowym Zordonem.
Z "Breaking Bad" do "Power Rangers". Bryan Cranston nowym Zordonem. Fot. Kadr z serialu "Breaking Bad"
Film o nastolatkach z supermocami wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku. Im bliżej premiery, tym na jaw wychodzi więcej szczegółów. Otóż, Zordona - nauczyciela Power Rangers zagra Bryan Cranston. Widzowie pokochali go za rolę Waltera White'a w "Breaking Bad". Aktor ujawnił, czego możemy się po nim spodziewać.

– Zordon to prawdziwa osoba, uwięziona w innym świecie, pozornie tylko mówiąca ze ściany w centrum dowodzenia – mówi o swojej postaci artysta. – Ciągle ma on serce i umysł, jednak jego zasadniczym celem w tej chwili stało się mobilizowanie tej piątki Power Rangers do walki ze złem, gdyż w przeciwnym razie zginą wszyscy, których kochają. Więc tak – to naprawdę ekscytujące – dodaje.
Cranstona cieszą też efekty specjalne, które zobaczymy w filmie. Twórcy wykorzystają m.in. technikę motion capture polegającą na „przechwytywaniu” trójwymiarowych ruchów aktorów i zapisywaniu przez komputer. Dla Cranstona oznacza to występ w ciele swojego bohatera.

Aktor wyjawił też, że swego czasu użyczał głosu rozmaitym postaciom z oryginalnego serialu "Power Rangers". – Nie przyjąłbym tej roli, gdyby scenariusz nie był tak dobry. Całkowicie zmienili tonację. To już nie jest tamten serial telewizyjny. To pełnoprawne, przemyślane na nowo podejście do opowiadania o superbohaterach. Nie grałem jeszcze w takim filmie i zaintrygowało mnie to – wyjaśnił swój powrót.

24 marca 2017 roku okaże się, jak Cranston poradził sobie z wyzwaniem. Wychowankami nowego Zordona będą Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Becky G i Ludi Lin.

źródło: comicbook.com
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Film
Trwa ładowanie komentarzy...