Oto najgorsza 11-ka piłkarzy Euro 2016. Hiszpanie wytypowali jednego Polaka

"Lewy" w najgorszej 11-ce Euro 2016
"Lewy" w najgorszej 11-ce Euro 2016 Fot. Screen z Facebook/rl9official
Hiszpańska gazeta "Marca" wytypowała najgorszą jedenastkę mistrzostw Europy. Wśród zawodników, którzy zawiedli najbardziej, znalazł się Robert Lewandowski.

"Marca" nie oszczędziła nikogo, nawet "swoich". Zdaniem dziennikarzy najgorszym bramkarzem rozgrywek we Francji był Joe Hart - oberwało mu się za spotkanie z Islandią i Walią. Nie lepsi byli Juanfran, David Alaba czy Sergio Ramos. Nas może nie ucieszyć obecność Roberta Lewandowskiego w pechowym zestawieniu. "Marca" umieściła go na "boisku" między Zlatanem Ibrahimoviciem i Harrym Kanem. Bramka w 2. minucie spotkania z Portugalią nie była wystarczająco przekonująca.
Pytanie, czy rzeczywiście napastnik zasłużył na miano jednego z najgorszych. – Cieszy mnie bardzo jego postawa w tych mistrzostwach. On też sprawia, że duch drużyny był naszą siłą – mówił o Lewandowskim Adam Nawałka. Zawodnik po powrocie z rozgrywek może wciąż liczyć na wsparcie kibiców. Z wielką pompą przywitali zarówno jego, jak i pozostałych członków reprezentacji dzień po meczu z nowymi już mistrzami Europy.

źródło: marca.com
Trwa ładowanie komentarzy...