Lotnisko Chopina rozprawia się z łowcami Pokemonów w zabawny sposób. "Wszystkich poszukujących prosimy o uwagę!"

Poszukując Pokemonów na lotnisku należy zachować szczególną uwagę albo liczyć się z konsekwencjami!
Poszukując Pokemonów na lotnisku należy zachować szczególną uwagę albo liczyć się z konsekwencjami! Fot. Slawomir Kaminski / Agencja Gazeta
Pokemonowe szaleństwo trwa na całym świecie. W sobotę w końcu udostępniono do pobrania polską wersję gry. I się zaczęło. Plaga graczy musi naprawdę być ogromna, skoro warszawskie lotnisko Chopina ostrzega przed konsekwencjami łapania stworów w miejscach, do których wejście jest zakazane.

Lotnisko nie tylko w zabawny sposób grozi palcem osobom, które od kilku dni chodzą ze wzrokiem skupionym na telefonie, ale również odpowiada na komentarze zawiedzionych fanów Pokemonów.
Trzeba przyznać, że osoby zajmujące się obsługą medialną lotniska wiedzą, jak w przyjemny sposób ostrzec swoich pasażerów przed nieprzyjemnościami. Nieco wcześniej zamieścili zdjęcie, które sugeruje, że wiedzę o tym, czym jest gra Pokemon Go, czerpią z doświadczenia.
Mamy nadzieję, że warszawskie lotnisko nie było jeszcze świadkiem takiej pogoni, jak nowojorski Central Park. The LAD Bible opublikowało film, na którym widać setki ludzi biegnących do punktu, w którym pojawił się rzadki Pokemon.


źródło: Twitter.com
Trwa ładowanie komentarzy...