Kolejny legendarny dziennikarz żegna się z Polskim Radiem. Antoni Piekut "zawiesił na czas nieokreślony" pracę w Trójce

Dziennikarz muzyczny Antoni Piekut rozstał się z radiową Trójką.
Dziennikarz muzyczny Antoni Piekut rozstał się z radiową Trójką. Fot. Filip Klimaszewski / AG
Trzeci Program Polskiego Radia traci kolejnego współpracownika, z którym widzowie byli związani od lat. Chodzi o Antoniego Piekuta, który razem z Wojciechem Mannem współtworzył audycję „Piosenki bez granic”. Dziennikarz był związany z Polskim Radiem od kilkudziesięciu lat. Nie podał powodów rozstania się z anteną.

Antoni Piekut to dla słuchaczy Trójki człowiek-legenda. Z Polskim Radiem był związany przez kilkadziesiąt lat, prowadził audycje w Drugim i Trzecim Programie. Ostatnio razem z Wojciechem Mannem współtworzył audycję „Piosenki bez granic” – przypomina portal wirtualnemedia.pl.

– Z wielkim żalem muszę powiedzieć, że Antek zawiesił swoją obecność w tej audycji na czas nieokreślony. Mam nadzieję, że to się odmieni w przyszłości, miejmy nadzieję przewidywalnej – powiedział Wojciech Mann swoim słuchaczom. Sam Piekut nie chce komentować decyzji.

Niedawno w naTemat opublikowaliśmy rozmowę z Wojciechem Mannem. – Chcę wytrwać w Trójce, ale nie za wszelką cenę. Tak długo, jak mogę ludziom sprawiać przyjemność muzyką, nie idąc na beznadziejne kompromisy – mówił.

źródło: wirtualnemedia.pl

Napisz do autora: kamil.sikora@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...