Polscy szczypiorniści przegrali ze Słowenią, ale gramy dalej. Losy naszego awansu rozstrzygnął mecz Niemcy-Egipt

Polscy piłkarze ręczni przegrali dziś mecz ze Słoweńcami 20:25
Polscy piłkarze ręczni przegrali dziś mecz ze Słoweńcami 20:25 Twitter / sportowy24.pl
Piłkarze ręczni przegrali dziś z reprezentacją Słowenii 20:25. O naszym awansie decydował wynik meczu Niemców z Egiptem. W przypadku zwycięstwa Egipcjan nasi szczypiorniści mogliby już pakować walizki. Ale udało się, wygrali Niemcy, a my gramy dalej.

Pierwsza połowa nie zwiastowała jeszcze nieszczęścia. Wynik 13:13 nie zapowiadał, że w drugiej części spotkania nasi szczypiorniści tak źle zagrają. W drugiej połowie trafili do bramki Słoweńców tylko 12 razy.
Słoweńcy byli skuteczniejsi i ostatecznie wygrali z nami 25:20.
O godzinie 16:30 rozpoczął się mecz, który miał zdecydować o naszym awansie. Na szczęście wygrali Niemcy i polscy piłkarze ręczni będą grali dalej. Czy ktoś spodziewał się przed rozpoczęciem turnieju, że o dalszych startach naszych szczypiornistów będzie decydować gra innych reprezentacji?

Napisz do autora: pawel.kalisz@natemat.pl