Po 22 latach Konrad Piasecki odszedł z radia RMF FM. Już wiadomo, kto go zastąpi

Konrad Piasecki odszedł do Radia Zet, gdzie zastąpi Monikę Olejnik. Sam z kolei zostanie zastąpiony w RMF FM przez Roberta Mazurka, publicystę "wSieci".
Konrad Piasecki odszedł do Radia Zet, gdzie zastąpi Monikę Olejnik. Sam z kolei zostanie zastąpiony w RMF FM przez Roberta Mazurka, publicystę "wSieci". fot. Konrad Piasecki
Konrad Piasecki rozpocznie pracę w Radio Zet 1 września. Zastąpi Monikę Olejnik, która wcześniej pożegnała się z rozgłośnią. Jego z kolei na antenie RMF FM zastąpi Robert Mazurek, publicysta "wSieci" Jacka Karnowskiego.

Piasecki pożegnał się z RMF FM po 22 latach pracy. W miejsce jego audycji "Kontrwywiad" swój program poprowadzi dziennikarz Robert Mazurek. Będzie to dziesięciominutowa "Poranna rozmowa w RMF FM" nadawana po serwisie informacyjnym o ósmej rano.

Mazurek bywał obiektem krytyki prawicowych komentatorów m.in. za ostry wywiad z Dorotą Kanią, autorką "Resortowych dzieci", której wypomniał przynależność matki do PZPR oraz niepochlebne słowa o Tadeuszu Rydzyku.

źródło: Wirtualne Media
Trwa ładowanie komentarzy...