Będzie film o Annie Przybylskiej! Radosław Piwowarski znalazł sposób na sfinansowanie filmowego hołdu dla przyjaciółki

Anna Przybylska zmarła po ciężkiej chorobie w 2014 roku.
Anna Przybylska zmarła po ciężkiej chorobie w 2014 roku. FOT. LUKASZ WEGRZYN / AGENCJA GAZETA
Już niedługo rozpocznie się produkcja filmu „Gwiazda”, który będzie opowiadał o życiu zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. To jeden z projektów uruchomionej w maju Cyfrowej Strefy Twórców Kina, dzięki której reżyserowi Radosławowi Piwowarskiemu dość łatwo udało się znaleźć fundusze na ten obraz.

Biografia Anny Przybylskiej ma wejść do kin już w 2018 roku. Radosław Piwowarski, który już jakiś czas temu zapowiadał, że chce oddać filmowy hołd swojej przyjaciółce. Z pomysłem nakręcenia filmu wystąpiły też władze Gdyni, z której pochodziła Przybylska. Casting do głównej roli rozpocznie się w listopadzie. Producenci szukają kobiety, która będzie mieć cechy Anny Przybylskiej, takie jak "niezwykła energia, błyskotliwa inteligencja, łobuzerskość".


Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Popularna aktorka miała zaledwie 36 lat. Przegrała walkę z rakiem. Wcześniej informowano, że jest ciężko chora. Domyślano się, że choroba, o której poinformowała, to nowotwór. W sierpniu 2013 roku przeszłą operację usunięcia guza trzustki.

źródło: WirtualneMedia.pl
Trwa ładowanie komentarzy...