Mocne wejście Kamila Durczoka. Uroczyście zaprezentował Silesion.pl, który jutro rozpoczyna działalność

Kamil Durczok uroczyście zaprezentował swój portal. Jutro rankiem Silesion.pl zaczyna emisję programów.
Kamil Durczok uroczyście zaprezentował swój portal. Jutro rankiem Silesion.pl zaczyna emisję programów. fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta
Wydawało się, że Kamil Durczok nie wróci już do świata mediów, ani do życia publicznego. Tymczasem w Katowicach rusza jego portal, który ma być telewizją nowej ery. Ujęcia z dronów, kamer rozstawionych w mieście. Kamil Durczok, który w atmosferze skandalu odszedł z TVN-u, zainaugurował swoje najnowsze przedsięwzięcie.

– Faceci w garniturach wyglądają na niezwykle profesjonalnych i ogarniętych, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że pracują dla facetów w t-shirtach – tak zaczął swoje wystąpienie Kamil Durczok, ubrany oczywiście w t-shirt.

Oficjalnie w Katowicach zaprezentował swoje "medialne dziecko", czyli Silesion.pl. Chociaż o szczegółach samego portalu było niewiele. Prezentacja przypominała film "Jutro nie umiera nigdy" z Jamesem Bondem.

No właśnie... Kamil Durczok odszedł z TVN w zeszłym roku po tym, jak tygodnik „Wprost” napisał, że dziennikarz miał rzekomo molestować koleżanki w pracy. Niedawno wrócił na anteny, co komentowała m.in. Karolina Korwin-Piotrowska. Jutro rano mieszkańcy Śląska i nie tylko przekonają się na czym polega jego nowy pomysł.

źródło "Gazeta Wyborcza"

Napisz do autora: wlodzimierz.szczepanski@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...