Ona sprawi, że pamięć o Annie Przybylskiej szybko nie zgaśnie. Córka zmarłej gwiazdy idzie w ślady mamy!

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej.
Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej. fot. Reserved/Materiały prasowe
Poznajcie Oliwię Bieniuk. 14-latka jest córką niezapomnianej Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Niedługo będziemy mogli ją oglądać coraz częściej, bo właśnie spełniła swoje marzenie i została modelką. Pierwszy duży kontrakt podpisała z polską marką Reserved.

Oliwia Bieniuk od dawna publikuje swoje zdjęcia na Instagramie. Teraz wykonała odważny krok w budowaniu własnej kariery. 14-latka została twarzą kampanii sieci Reserved. Według plotkarskiej prasy, profesjonalny modeling od dawna był jej marzeniem.

Co ciekawe jej ojcu, Jarosławowi Bieniukowi pomysł podobno nie przypadł do gustu. W rozmowie z tygodnikiem „Świat&Ludzie” znajomy rodziny stwierdził, że na takie decyzje, jego zdaniem, jest zbyt wcześnie. Mówi, że rzekomo Bieniuk uważa, iż jego córka jest jeszcze za mała na świat showbiznesu.

Do tej sprawy w rozmowie z naTemat odniosła się przedstawicielka marki, która zapewniła, że kontrakt został zawarty przy całkowitej aprobacie i za zgodą ojca.

Przypomnijmy, iż historię jej mamy, nieodżałowanej Anny Przybylskiej wkrótce poznamy z filmu. Biografia aktorki ma wejść do kin już w 2018 roku. Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Popularna aktorka miała zaledwie 36 lat. Przegrała walkę z rakiem. Wcześniej informowano, że jest ciężko chora. Domyślano się, że choroba, o której poinformowała, to nowotwór. W sierpniu 2013 roku przeszłą operację usunięcia guza trzustki.

źródło: „Świat&Ludzie”
Trwa ładowanie komentarzy...