Gessler jeszcze nigdy nie była tak wściekła na planie "Kuchennych Rewolucji". "Odgrzewasz i wpier***asz"

Magda Gessler wściekła w "Kuchennych rewolucjach"
Magda Gessler wściekła w "Kuchennych rewolucjach" Fot. Player.pl
W 10. odcinku programu "Kuchenne Rewolucje" Magda Gessler odwiedziła Kościelniki Górne i restaurację "Stacja Kościelniki". To, co zastała, wyprowadziło ją z równowagi. – Majstersztyk braku smaku! Takiego szajsu dawno nie jadłam – mówiła.

Gessler zrobiła nie jedną rewolucję, która skończyła się skandalem. Opisywaliśmy np., jak cofnęła rekomendację restauracji w Łebie i ostrzegała przed nią klientów. Teraz tak drastycznej historii nie będzie, ale w lokalu, gdzie Gessler gościła w 10. odcinku programu, padły mocne słowa.

Prowadząca była wściekła, szczególnie na szefa kuchni restauracji "Stacja Kościelniki". Na integracyjnej kolacji miał problem z rozpoznawaniem potraw, poza tym nie potrafił nawet pokroić cebuli. – Wypaliłem się w zawodzie kucharza, chciałbym robić coś innego. Widziałbym się na stanowisku nadzorczym – mówił sam zainteresowany, dla którego Gessler była bezlitosna.

Wcześniej, kiedy po raz pierwszy próbowała potraw w lokalu, kazała szefowi kuchni "wpier***ać" to, co jej podał. "Odgrzewasz to i wpierd***sz" – stwierdziła.

Skończyło się tak, że szef kuchni został kelnerem, a jego miejsce zajęła sama właścicielka. Kiedy Gessler wróciła do lokalu po kilku tygodniach, była zadowolona. Do poprawy zostały tylko szczegóły, więc można uznać, że rewolucja się udała.

Cały odcinek można zobaczyć na Player.pl
Trwa ładowanie komentarzy...