Popek i Pudzian wzięli udział w pokazowym treningu przed walką. Raper popisał się siłą, były strongman tylko patrzył

Popek i Pudzian w klatce spotkają się w grudniu na gali KSW w Krakowie. Popek twierdzi, że nigdy nie był tak dobrze przygotowany.
Popek i Pudzian w klatce spotkają się w grudniu na gali KSW w Krakowie. Popek twierdzi, że nigdy nie był tak dobrze przygotowany. Fot. Facebook.com/konfrontacja
Niedługo przekonamy się, kto lepiej radzi sobie na ringu. Zmierzą się ze sobą Mariusz Pudzianowski i Paweł Mikołajuw, szerzej znany jako Paweł Rak lub Popek z Gangu Albanii. Raper i emerytowany strongman spotkali się w weekend na treningu. Miał być przedsmakiem walki, ale Mariusz Pudzianowski nie zdecydował się wziąć w nim czynnego udziału.

Zawodnicy KSW już przygotowują się do 37. gali, która odbędzie się 3 grudnia w Krakowie. Trening na terenie OSiR na warszawskim Bemowie był wyjątkowy, ponieważ spotkały się tam gwiazdy imprezy, czyli Popek i Mariusz Pudzianowski.

Niestety na treningu Pudzianowski tylko przyglądał się kolegom. Z powodu kontuzji nie mógł trenować. Wiele osób ma wątpliwości, czy zawodnikowi uda się odzyskać sprawność do wyczekiwanej walki z raperem.

Tymczasem Popek jest przed walką bardzo pewny siebie. Mówi, że nigdy nie był tak dobrze przygotowany. "Wyjdę i roz... go" – mówił niedawno. Pudzian wypowiada się mniej dosadnie, ale również demonstruje siłę. Kiedy na ogłoszeniu informacji o planowanej na grudzień konfrontacji, obaj spojrzeli sobie w oczy... Pudzianowski zerwał z Popka koszulkę.
Warto zwrócić uwagę, iż przeciwników z ringu różni chyba nie tylko sportowa rywalizacja. Pudzian coraz chętniej "skręca w prawo" z prezentowanymi poglądami, tymczasem Popek ma od niedawna na koncie wręcz antyklerykalny kawałek nagrany ze znanymi z satyrycznego "disco polo" Braćmi Figo Fagot.

źródło: KSW
Trwa ładowanie komentarzy...