Agnieszka Radwańska zdeklasowała konkurentki. Jej wyczyn na korcie uznano najlepszym zagraniem roku

Agnieszka Radwańska czwarty raz z rzędu wygrała plebiscyt na najlepsze zagranie sezonu.
Agnieszka Radwańska czwarty raz z rzędu wygrała plebiscyt na najlepsze zagranie sezonu. Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta
Rzecz miała miejsce podczas turnieju z Indian Wells. Broniła się przed serią piłek zagrywanych przez Rumunkę Monicę Niculescu. Wydawało się, że nic już jej nie uratuje przed utratą punktów, gdy zagrała piłkę wzdłuż kortu, nie do obrony. Już czwarty raz z rzędu zagranie polskiej tenisistki zostało uznane za najlepsze w sezonie.

Wygrała głosowanie, i to tak, że trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości. Zagranie Radwańskiej zostało uznane za najpiękniejsze przez ponad 62 proc. głosujących na stronie WTA. Jej konkurentkami były Simone Helep, Kirsten Flipkens i Karolina Woźniacka, ale wszystkie razem nie zebrały tylu głosów co Agnieszka Radwańska.
To już czwarty tytuł dla Agnieszki Radwańskiej. Komentatorzy nazywają ją profesorką i czarodziejką. Niewątpliwie Polska tenisistka jest kochana przez kibiców właśnie za to, że podczas meczu potrafi zaskoczyć nie tylko przeciwnika, ale czasem samą siebie.

źródło: TVN24
Trwa ładowanie komentarzy...