Holecka powalczy o Telekamerę. Prezenterka "Wiadomości" z nominacją, rok wcześniej wygrał... Orłoś

Danuta Holecka nominowana do Telekamery. Walczy w kategorii "Prezenter informacji".
Danuta Holecka nominowana do Telekamery. Walczy w kategorii "Prezenter informacji". Fot. Kadr z "Wiadomości" / tvp.pl
Magazyn "Tele Tydzień" ogłosił listę potencjalnych zwycięzców swojego plebiscytu. W każdej z 11 kategorii szansę na Telekamerę ma 5 osób. Jedna to "prezenter informacji" - tutaj największą uwagę zwraca chyba Danuta Holecka, twarz "dobrej zmiany" w TVP.

Dziennikarka, która po długiej przerwie wróciła do zespołu "Wiadomości", może podbić serca Polaków. O ich głosy rywalizuje z Dorotą Gawryluk, Jarosławem Gugałą, Anitą Werner i Tomaszem Wolnym. Ta czwórka jednak nie wzbudza raczej aż takich emocji, jak Holecka właśnie.
Trudno przejść obojętnie obok prezenterki serwisu równanego z ziemią przez coraz większą grupę odbiorców. Wiarygodność "Wiadomości" leci na łeb na szyję od dobrych kilku miesięcy. Holecka nie wątpi w sens zmian, podobno jest ulubienicą Jarosława Kaczyńskiego - przez kolejne lata może być więc chyba spokojna o swoją zawodową przyszłość.

Telekamery przyznawane są od 1998 r. Laureatami w kategorii Holeckiej - czyli "prezenter informacji" (wcześniej "Informacja"), byli m.in.: Grażyna Torbicka, Kamil Durczok, Jolanta Pieńkowska, Justyna Pochanke czy nominowana ponownie - Anita Werner. W 2016 r. nagrodę odebrał Maciej Orłoś.

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...