Telewidzowie kochają TE seriale. Pierwsze miejsce może nieco zaskoczyć

"Gra o Tron" zdetronizowana przez nową wersję "Top Gear" i serial przyrodniczy w rankingu najlepszych produkcji TV.
"Gra o Tron" zdetronizowana przez nową wersję "Top Gear" i serial przyrodniczy w rankingu najlepszych produkcji TV. Fot. mat. promocyjne HBO
"House of Cards", "Przyjaciele", 'The Crown" czy "Stranger Things" - to seriale, które zdaniem użytkowników IMDb, są najlepszymi, jakie powstały. W 10-stopniowej skali jest im najbliżej do ideału, którym niespodziewanie została produkcja... przyrodnicza.

Kolejny ranking "naj" internetowej bazy filmów i seriali to żadne zaskoczenie. Zaskoczeniem będzie jednak to, na co postawili "jurorzy". Fani telewizyjnych serii świetnie ocenili "Przyjaciół", "Stranger Things" i "Westworld", jeszcze lepiej "Breaking Bad" czy animowanych "Ricka i Morty'ego". Jest tylko jedno "ale".

Zdaniem głosujących, o dziwo, wielkie hity są jednak mniej wciągające, niż seriale z fabułą, którą wymyśliło życie. "Srebrnym medalistą" wyścigu jest "The Grand Tour", kontynuacja "Top Geara" - i to po 3 odcinkach. Złoto trafia zaś do Davida Attenborough za "Planet Earth II". Przyrodnicza seria jest absolutnym hitem na Wyspach Brytyjskich. Pierwszy epizod przyciągnął ponad 12 mln młodych osób.

źródło: imdb.com

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...