Najbardziej nieśmieszny program satyryczny znika z TVP "z powodów finansowych". W święta ostatni odcinek Studio YaYo

Najbardziej nieśmieszny program satyryczny znika z TVP. W święta ostatni odcinek Studio YaYo. "Powody finansowe"
Najbardziej nieśmieszny program satyryczny znika z TVP. W święta ostatni odcinek Studio YaYo. "Powody finansowe" Fot. screen ze stron TVP 3
Ten program to była kwintesencja dobrej zmiany w TVP. Studio YaYo było "mierne, ale wierne". Jeden z twórców programu, Ryszard Makowski, od lat jest bowiem zwolennikiem PiS, co manifestuje przy każdej okazji. Jakość dowcipów w Studiu YaYo była zaś taka, że zamiast uśmiechu na twarzy pojawiał się wyraz zażenowania. Czyżby władze TVP poszły po rozum do głowy i uznały, że aż tak nie można zaniżać poziomu oferty programowej?

Oficjalne wyjaśnienie jest takie, że Studio YaYo znika z anteny TVP 3 Warszawa z powodów finansowych. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, ostatni odcinek programu zostanie wyemitowany w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia.
Kariera Studia YaYo była krótka, ale burzliwa. Pierwszy odcinek satyrycznego programu został wyemitowany w czerwcu w programie warszawskiego ośrodka TVP. I choć to telewizja lokalna, to program dzięki internetowi był znany w całej Polsce. Ludzie oglądali i przecierali oczy ze zdumienia. Scenografia sprzed 20 lat, a żarty takie, że serce się krajało. Kto zobaczył, ten już nie mógł "odzobaczyć".
Potem bywało jeszcze gorzej, zdarzały się choćby żarty antysemickie. I całe szczęście, że w TVP nie będzie już miejsca dla takiej "twórczości". Choć Telewizja Polska mogłaby wyjść z tego z twarzą i zamiast tłumaczyć decyzję "względami finansowymi", przyznać wprost, że odcina się od takiego żenującego kabaretu.

źródło: wirtualnemedia.pl
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • TVP
Trwa ładowanie komentarzy...