Żenujący występ Mariah Carey na Sylwestrze w Nowym Jorku. Zamieniono jej półplaybacki i cały koncert się posypał

Żenujący występ Mariah Carey na Sylwestrze w Nowym Jorku. Zamieniono jej półplaybacki i cały koncert się posypał
Żenujący występ Mariah Carey na Sylwestrze w Nowym Jorku. Zamieniono jej półplaybacki i cały koncert się posypał Fot. screen ze strony YouTube.com / Disney Channel Central
O tym sylwestrowym występie Mariah Carey najchętniej zapomniałaby jak najszybciej. Ale internet jej na to nie pozwoli. Na YouTube.com od paru godzin krążą setki nagrań dokumentujących to, jak piosenkarka zaprezentowała się przed nowojorską publicznością na Times Square.

Gwiazdę z rytmu wybiło to, że w trakcie występu puszczono inny półplayback jej piosenki "Emotions". Początkowo Mariah Carey próbowała trafić w odpowiednią nutę, ale nie bardzo jej to wychodziło. Po czym z rozbrajającą szczerością przyznała publiczności: "Nie zrobiliśmy próby tej piosenki. Brakuje tu wokalów, ale cóż... Niech śpiewa publiczność". I wyciągnęła mikrofon w kierunku widzów. Sama jedynie przechadzała się się po scenie poprawiając włosy i od czasu do czasu rzucając jakieś hasło.

W pewnym momencie poprosiła jednego z tancerzy, aby ją podniósł, ale i ten element choreografii chyba nie był przećwiczony. W tle zaś cały czas słychać, jak nagrana w półplaybacku Carey "wyciąga" w chórkach wyższe dźwięki. Potem na sylwestrowym koncercie była jeszcze jedna piosenka, już z właściwym playbackiem. Ale wspomnienia po pierwszym utworze już się nie uda zatrzeć.
A na koniec występu piosenkarka z ironią przyznała: "lepiej być nie mogło". Jeśli ktoś zapomniał, jak naprawdę powinna brzmieć piosenka "Emotions", to tu ją przypominamy. Choć kto wie, czy wersja z Nowego Jorku nie będzie teraz bardziej popularna.
Może w Nowym Jorku występ piosenkarki się nie udał, bo organizatorzy nie stanęli na wysokości zadania? Wiadomo bowiem, że wymagania artystki są niemałe – żąda ona m.in. szampana oraz... podświetlanego sedesu.
Trwa ładowanie komentarzy...