To dopiero trolling. "Dzień Dobry TVN" pokazało jak zmyć makijaż z "Pytania na śniadanie"

Makijaż z "Pytania na śniadanie" zainspirował ekipę "Dzień Dobry TVN".
Makijaż z "Pytania na śniadanie" zainspirował ekipę "Dzień Dobry TVN". Fot. Kadr z "Pytania na śniadanie"
Z tego makijażu śmiała się cała Polska. Zaprezentowany na antenie TVP2 "inspirował" celebrytów, oryginalnie pomalowane oczy zdobiły również twarze Jarosława Kaczyńskiego i Beaty Szydło. Stacja TVN kpi sobie z konkurencji dwa dni po Sylwestrze - po mistrzowsku.

"Dzień Dobry TVN" przedstawił sposób, jak zmyć karnawałowy makijaż. Nie byłoby w tym nic odkrywczego, gdyby nie to, że modelka była umalowana identycznie jak ta z "Pytania na śniadanie". Mocna kreska, brokat i rzęsy - wszystko odtworzone jeden do jednego.
Porozmawiamy sobie teraz o tym, jak to zmyć. To piękne cudo z twarzy! – zaczęła Anna Kalczyńska, pokazując dzieło makijażystki. – Albo po pierwsze, cóż to się stało? – dopytał Andrzej Sołtysik. Usuwająca makijaż Anna Suchowierska parsknęła na to śmiechem. A prezenterka kontynuowała, stwierdzając, że sylwestrowy "make-up rządzi się swoimi prawami, ten urządził się... swoim".
Żarty z konkurencji spodobały się widzom. W komentarzach pod materiałem można przeczytać: "Mistrzowska riposta", "Brawo TVN - robisz to dobrze" czy "Śmiałam się w głos jak to oglądałam". Fragment wideo na Facebooku obejrzało 239 tys. osób, polubiło ponad 3 tys.
źródło: dziendobrytvn.pl

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...