Bronisław Komorowski trafił do szpitala. "Z powodu silnego bólu głowy"

Bronisław Komorowski trafił do szpitala. "Z powodu bardzo silnego bólu głowy"
Bronisław Komorowski trafił do szpitala. "Z powodu bardzo silnego bólu głowy" Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Były prezydent Bronisław Komorowski trafił do warszawskiego szpitala wojskowego przy ulicy Szaserów. Początkowo nie podawano szczegółów, co dokładnie się stało. Teraz już wiadomo, że najpewniej nie jest to nic poważnego.

O tym, że były prezydent znalazł się w szpitalu, poinformował na Twitterze dziennikarz Radia Zet Mariusz Gierszewski.
Na początku to była jedyna informacja. Bliższych danych w sprawie stanu zdrowia byłego prezydenta nie podawano, a rzecznik Wojskowego Instytutu Medycznego przy Szaserów tłumaczył, że nie jest upoważniony do przekazywania takich informacji. Z tego, co mówią politycy PO, prawdopodobnie nie jest to nic poważnego, a Komorowski zostanie w szpitalu przez kilka dni, by przejść rutynowe badania.

Zanim jednak pojawiło się to zapewnienie, lawina komentarzy ruszyła. Jak to w polskim piekiełku. Właściwie niemal wszystkie są w takim oto stylu:
Tematem zdrowia Bronisława Komorowskiego media i politycy zajmowali się blisko dwa lata temu, gdy powoli dobiegała końca jego kadencja na stanowisku prezydenta. Prawicowi dziennikarze pisali wówczas, że Komorowski coraz bardziej niedomaga i "postępująca miażdżyca" utrudnia mu sprawowanie urzędu. Powodem rozsiewania tych plotek było to, że prezydentowi zdarzało się przysypiać podczas różnych uroczystości.

źródło: Radio Zet
Trwa ładowanie komentarzy...