Posłowi PiS puściły nerwy. Wypchnął za drzwi dziennikarkę, która zadała mu niewygodne pytanie

Poseł PiS zdenerwował się, gdy dziennikarka zadała mu niewygodne pytanie, dlatego wypchnął ją za drzwi swojego biura. Wszystko uchwyciła kamera.
Poseł PiS zdenerwował się, gdy dziennikarka zadała mu niewygodne pytanie, dlatego wypchnął ją za drzwi swojego biura. Wszystko uchwyciła kamera. screen twitter.com/AGozdyra
Wygląda na to, że nie tylko w Sejmie dziennikarze nie są mile widziani. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak prominentny poseł PiS, Leonard Krasulski, wypycha dziennikarkę za drzwi swojego biura.

Film zamieściła na Twitterze Agnieszka Gozdyra z Polsat News. Jej redakcyjna koleżanka, Anna Mioduszewska, pojawiła się w elbląskim biurze posła PiS, by zadać mu pytanie o jego wykształcenie. Na filmie widać, jak poseł PiS wypycha dziennikarkę za drzwi, by uniknąć udzielenia odpowiedzi na pytanie.
Wykształcenie posła Krasulskiego zmieniło się z kadencji na kadencję w sposób, który sugerowałby, że polityk PiS albo podróżuje w czasie, albo kłamie.
Podczas poprzednich rządów PiS, w latach 2005-2007, Krasulski twierdził, że ma wykształcenie podstawowe. Teraz utrzymuje, że ma wykształcenie średnie, które zdobył... w 1968 roku. To o tę sprzeczność chciała zapytać dziennikarka, którą poseł PiS wypchnął za drzwi swojego biura.

W ostatnich dniach poseł Krasulski stał się obiektem zainteresowania opinii publicznej. Jak pisał Kamil Sikora, jak dotąd mało kto znał tego posła, ale jego wpływy w PiS są potężne. Odkąd Leonard Krasulski w 1989 roku pomógł Jarosławowi Kaczyńskiemu zdobyć mandat senatora, jest nie do ruszenia. I nie zaszkodzi mu też pewnie ta afera. Jak informuje "Fakt", polityk zataił, że przez lata służył w Ludowym Wojsku Polskim. Jego brygada pacyfikowała strajki na Wybrzeżu.
Trwa ładowanie komentarzy...