Ludzie Kuchcińskiego wysłali sprostowanie... do zdjęcia. "Może sugerować, że Marszałek Sejmu nosi kolczyk w uchu"

Kancelaria Sejmu przesłała sprostowanie do przerobionego przez "Super Express" zdjęcia Marszałka Marka Kuchcińskiego.
Kancelaria Sejmu przesłała sprostowanie do przerobionego przez "Super Express" zdjęcia Marszałka Marka Kuchcińskiego. Fot. Sławomir Kamiński / AG
Kancelaria Sejmu pod rządami Marka Kuchcińskiego ustanawia kolejne rekordy absurdu tylko po to, by za chwilę je przebić. Właśnie wysłali do redakcji "Super Expressu" sprostowanie. Ale nie jak to zwykle bywa do tekstu, lecz do zdjęcia. Czytamy w nim, że przez fotomontaż ktoś mógłby odnieść wrażenie, że polityk PiS nosi kolczyk, a to nieprawda.

Kancelaria Sejmu zabroniła wchodzić do parlamentu fotoreporterowi "Super Expressu", który sfotografował posłankę siedzącą na sali posiedzeń z gołymi stopami. W odwecie tabloid przerabia zdjęcia marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. Zabawne, złośliwe i mało szkodliwe.

Jednak wyraźnie boli to marszałka Kuchcińskiego. Jego ludzie właśnie przysłali do redakcji tabloidu sprostowanie do zdjęcia. Jego fragmenty opublikował na Twitterze wicenaczelny "Superaka" Hubert Biskupski.
Dokument jest absurdalny, bo urzędnicy w pełni poważnie tłumaczą, że przez dodanie na małżowinie usznej polityka Prawa i Sprawiedliwości tzw. bliku, ktoś może uznać, że Kuchciński nosi kolczyk. Nie podoba im się też dorobienie mu różu na policzkach i pomalowanie rzęs oraz brwi.

Napisz do autora: kamil.sikora@natemat.pl

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Sejm
Trwa ładowanie komentarzy...